VS-40CPQ035-N3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-40CPQ035-N3
JLCPCB Part #
C6750011
Package
TO-247AC
Description
1 Pair Common Cathode 35V 40A 4mA@35V 590mV@40A TO-247AC Schottky Diodes ROHS