VS-30CPQ080-N3
MFR.Part #
VS-30CPQ080-N3
JLCPCB Part #
C6749930
Package
TO-247AC
Description
1 Pair Common Cathode 1.05V@30A 30A 550uA@80V 80V TO-247AC Schottky Diodes ROHS