VS-40EPF10-M3
MFR.Part #
VS-40EPF10-M3
JLCPCB Part #
C17564781
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1.4V@40A 1kV 40A 450ns TO-247AC Switching Diodes ROHS