VSSR2403151JUF
MFR.Part #
VSSR2403151JUF
JLCPCB Part #
C1362439
Package
SSOP-24-150mil
Description
100mW 12 150Ω 24 ±100ppm/℃ ±5% SSOP-24-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS