VSSR2401391JUF
MFR.Part #
VSSR2401391JUF
JLCPCB Part #
C1361997
Package
SSOP-24-150mil
Description
100mW 23 24 390Ω ±100ppm/℃ ±5% SSOP-24-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS