RNC55H3242BSRE765
MFR.Part #
RNC55H3242BSRE765
JLCPCB Part #
C3517370
Description
-65℃~+175℃ 125mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors