VSSR2403470JUF
MFR.Part #
VSSR2403470JUF
JLCPCB Part #
C1361615
Package
SSOP-24-150mil
Description
100mW 12 24 47Ω ±100ppm/℃ ±5% SSOP-24-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS