RN50C5622BRE6
MFR.Part #
RN50C5622BRE6
JLCPCB Part #
C1798806
Description
-65℃~+175℃ 50mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors