VS-45EPF06LHM3
MFR.Part #
VS-45EPF06LHM3
JLCPCB Part #
C17195379
Package
TO-247AD
Description
-40℃~+150℃ 1.31V@45A 180ns 45A 600V TO-247AD Switching Diodes ROHS