RNR55H1503BSRE6
MFR.Part #
RNR55H1503BSRE6
JLCPCB Part #
C1820226
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors