ERL073M0100FKEB500
MFR.Part #
ERL073M0100FKEB500
JLCPCB Part #
C5688360
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.01MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors