VS-18TQ035HN3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-18TQ035HN3
JLCPCB Part #
C6925718
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.8kA 18A 2.5mA@35V 35V 600mV@18A TO-220AC Schottky Diodes ROHS