VS-18TQ035-M3
MFR.Part #
VS-18TQ035-M3
JLCPCB Part #
C6024654
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.8kA 18A 2.5mA@35V 35V 720mV@36A TO-220AC Schottky Diodes ROHS