VS-18TQ045HN3
MFR.Part #
VS-18TQ045HN3
JLCPCB Part #
C6350228
Package
TO-220AC
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.8kA 18A 2.5mA@35V 40V 600mV@18A TO-220AC Schottky Diodes ROHS