Y0904196R000Q0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0904196R000Q0L
JLCPCB Part #
C1466577
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 196Ω 300mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS