VS-18TQ035SHM3
MFR.Part #
VS-18TQ035SHM3
JLCPCB Part #
C3757433
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.8kA 18A 2.5mA@35V 35V 600mV@18A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS