VS-16FLR10S02
MFR.Part #
VS-16FLR10S02
JLCPCB Part #
C17658487
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@16A 100V 16A 200ns 50uA@100V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS