Y145319K9960B9L
MFR.Part #
Y145319K9960B9L
JLCPCB Part #
C1472636
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 19.996kΩ 600mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS