VS-16FLR40S02
MFR.Part #
VS-16FLR40S02
JLCPCB Part #
C17583893
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@16A 16A 200ns 400V 50uA@400V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS