VS-12FLR10S02
MFR.Part #
VS-12FLR10S02
JLCPCB Part #
C17492416
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@12A 100V 12A 200ns 50uA@100V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS