VS-16CTQ100HN3
MFR.Part #
VS-16CTQ100HN3
JLCPCB Part #
C6749865
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 550uA@100V 720mV@8A 8A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS