RN60C7681DRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C7681DRSL
JLCPCB Part #
C1789351
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors