VS-16CTQ100SHM3
MFR.Part #
VS-16CTQ100SHM3
JLCPCB Part #
C7116542
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 100V 550uA@100V 720mV@8A 8A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS