V30M120M-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V30M120M-E3/4W
JLCPCB Part #
C6908445
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 1.07V@15A 120V 15A 1mA@120V TO-220-3 Schottky Diodes ROHS