VS-16CTQ080HN3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-16CTQ080HN3
JLCPCB Part #
C6925716
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 550uA@80V 720mV@8A 80V 8A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS