VS-12FLR20S02
MFR.Part #
VS-12FLR20S02
JLCPCB Part #
C17421036
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@12A 12A 200V 200ns 50uA@200V DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS