VS-16FLR20S02
MFR.Part #
VS-16FLR20S02
JLCPCB Part #
C17535811
Description
-65℃~+150℃ 1.4V@16A 16A 200V 200ns DO-203AA(DO-4) Switching Diodes ROHS