RN60D25R5FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60D25R5FBSL
JLCPCB Part #
C3501346
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 25.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors