VI40100C-M3/4W
MFR.Part #
VI40100C-M3/4W
JLCPCB Part #
C6322765
Description
1 Pair Common Cathode 100V 1mA@100V 20A 730mV@20A TO-262AA Schottky Diodes ROHS