VI20150S-M3/4W
MFR.Part #
VI20150S-M3/4W
JLCPCB Part #
C6919929
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.43V@20A 150V 160A 20A 250uA@150V TO-262AA Schottky Diodes ROHS