ERC65309R00DHEK500
MFR.Part #
ERC65309R00DHEK500
JLCPCB Part #
C3355163
Description
-65℃~+175℃ 309Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS