VI20100C-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VI20100C-M3/4W
JLCPCB Part #
C7111260
Package
TO-262AA
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 790mV@10A 800uA@100V TO-262AA Schottky Diodes ROHS