VI30100C-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VI30100C-M3/4W
JLCPCB Part #
C6322761
Package
TO-262AA
Description
1 Pair Common Cathode 100V 15A 500uA@100V 800mV@15A TO-262AA Schottky Diodes ROHS