VI20M120C-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VI20M120C-M3/4W
JLCPCB Part #
C5825937
Package
TO-262AA
Description
1 Pair Common Cathode 10A 120V 700uA@120V 910mV@10A TO-262AA Schottky Diodes ROHS