V20M120C-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20M120C-M3/4W
JLCPCB Part #
C7095845
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 10A 120V 700uA@120V 910mV@10A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS