RNX038560MFNR8
MFR.Part #
RNX038560MFNR8
JLCPCB Part #
C1822342
Description
-55℃~+150℃ 1W 560MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS