Y161112K1000B0R
MFR.Part #
Y161112K1000B0R
JLCPCB Part #
C4064990
Description
-55℃~+150℃ 12.1kΩ 300mW ±0.1% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount