VI20120S-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VI20120S-E3/4W
JLCPCB Part #
C7111262
Package
TO-262AA
Description
1.12V@20A 120V 20A 300uA@120V TO-262AA Schottky Diodes ROHS