VI10150C-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VI10150C-M3/4W
JLCPCB Part #
C6322748
Package
TO-262AA
Description
1 Pair Common Cathode 100uA@150V 150V 5A 750mV@5A TO-262AA Schottky Diodes ROHS