VI30100SG-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VI30100SG-M3/4W
JLCPCB Part #
C6919939
Package
TO-262AA
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 100V 1V@30A 250A 30A 350uA@100V TO-262AA Schottky Diodes ROHS