VB10150C-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VB10150C-M3/4W
JLCPCB Part #
C6913253
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 1.41V@5A 100uA@150V 150V 5A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS