VI30100S-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VI30100S-M3/4W
JLCPCB Part #
C7111270
Package
TO-262AA
Description
100V 1mA@100V 30A 910mV@30A TO-262AA Schottky Diodes ROHS