V10150C-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10150C-M3/4W
JLCPCB Part #
C7407754
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 1.41V@5A 100uA@150V 150V 5A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS