VB20100SG-E3/8W
MFR.Part #
VB20100SG-E3/8W
JLCPCB Part #
C6347078
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.07V@20A 100V 150A 20A 350uA@100V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS