VB20100SG-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VB20100SG-E3/4W
JLCPCB Part #
C6913260
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1.07V@20A 100V 20A 350uA@100V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS