VB20150SG-E3/8W
MFR.Part #
VB20150SG-E3/8W
JLCPCB Part #
C7102835
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.6V@20A 140A 150V 200uA@150V 20A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS