TNPW0805167KBEEN
MFR.Part #
TNPW0805167KBEEN
JLCPCB Part #
C1727201
Description
-55℃~+155℃ 150V 167kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS