VB20120SG-E3/8W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VB20120SG-E3/8W
JLCPCB Part #
C7380822
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.33V@20A 120V 150A 20A 250uA@120V TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS