V10PWM10-M3/I
MFR.Part #
V10PWM10-M3/I
JLCPCB Part #
C7094806
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 100V 10A 120uA@100V 180A 750mV@10A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS