V6PW60CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V6PW60CHM3/I
JLCPCB Part #
C7408878
Package
TO-252-3
Description
1 Pair Common Cathode 300uA@60V 3A 550mV@3A 60V TO-252-3 Schottky Diodes ROHS